Crema hidratanta pentru coafat Moroccanoil Hydrating Styling Cream 300ml Moroccanoil

De Cosmetice
Recenzii (0)
0 0 4
213 Lei
8 zile în urmă
Partajează: 

Crema hidratanta pentru coafat Moroccanoil Hydrating Styling Cream

Crema hidratanta Moroccanoil pentru coafat hraneste, hidrateaza si imblanzeste parul zbarlit. Hydrating Styling Cream superhidratanta, fara clatire, creeaza o senzatie moale si naturala. Crema hidratanta Moroccanoil este perfecta pentru uscarea cu uscatorul de par, pentru netezirea firelor rebele si pentru reimprospatarea coafurilor a doua zi. Produs de coafat pentru par, infuzat cu ulei de argan, adauga stralucire si definire cu o fixare delicata.
Nu trebuie sa iti faci griji pentru aspectul parului tau, Hydrating Styling Cream nu ii va da un aspect incarcat sau gras.

Premiat, Total Beauty Award, 2018

Ingredienti:
Ulei de Argan: extrem de bogat in tocoferoli (Vitamina E), acizi grasi esentiali si antioxidanti care hidrateaza si hranesc parul.
Clorura de behentrimoniu, agent antistatic si de tratare.

Pentru toate tipurile de par. Color-safe, respacta culoarea parului.
Fara sulfati, fosfati si parabeni.

Locație magazin Bucuresti, Romania

Nu au fost găsite recenzii!

Nu au fost găsite comentarii pentru acest produs. Fii primul care comentează!

This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.